فقط در این سایت
در همه سایتهای دانشگاه علوم پزشکی بابل
رییس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی: شنبه 19 تير 1395 ساعت 10:53
   

رییس کمیسیون بهداشت مجلس سلامت را مهمترین ودیعه الهی در مخلوقات عنوان کرد و افزود: طرح تحول سلامت به خوبی و در زمانی بسیار مناسب آغاز شد زیرا حوزه سلامت مشکلات زیادی داشت و ما نمایندگان که توفیق خدمتگزاری پیدا کرده ایم، مصمم هستیم تا با همکاری مسئولان وزارت بهداشت طرح تحول سلامت را ادامه دهیم .

 به گزارش وبدا، دکتر علی نوبخت حقیقی در دیدار  وزیر و مدیران ارشد وزارت بهداشت با جمعی از نمایندگان سابق و کنونی کمیسیونهای بهداشت، آموزش، بودجه و اجتماعی مجلس شورای اسلامی که در موزه تاریخ علوم پزشکی برگزار شد، اظهار داشت : اجرای طرح تحول سلامت باعث امیدواری مردم و مراجعه آنها برای دریافت خدمات با کیفیت با هزینه ای اندک در مراکز دولتی شده است.

وی افزود: تا رسیدن به نقطه مطلوب در حوزه سلامت، تلاش زیادی باید شود اما تحقق این هدف بستگی به رفتار خود مردم دارد و همچنین باید به غیر از قوه مجریه، قوای مقننه و قضاییه و سایر دستگاه ها نیز باید به سلامت توجه ویژه ای داشته باشند.

وی با اشاره تماس یکی از پزشکان از آمریکا با وی از هزینه های سنگین درمانی برای مردم آن کشور سخن گفت و افزود:: درست است که بیمه در آمریکا گسترش پیدا کرده اما تمامی مردم بیمه نیستند و در برخی از موارد بیماران باید صورتحساب های خانمان برانداز را پرداخت کنند.

دکتر نوبخت با بیان اینکه مردم ایران از مراجعه به بیمارستانهای دولتی و مراکز بهداشتی و درمانی دولتی از نظر پرداخت هزینه ها هیچ نگرانی ندارند، افزود: خدمات ارزنده سلامت در شرایطی در این دولت به مردم ارائه می شود که یادمان نرفته تا چند سال پیش، جسد مردم به دلیل عدم پرداخت وجه، در بیمارستانهای دولتی نگه داشته می شد و بیمارستانها ورشکسته شده بودند.

رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: به ما آموخته اند که همیشه قدر دو نعمت امنیت و سلامت را بدانیم و سلامت ابعادی جهانی دارد و خوشبختانه در ایران توجه بسیار خوبی به آن شده است تا سلامت آحاد ملت ایران تامین شود.

رییس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلاتی مانند تجمیع بیمه ها، پایداری منابع و حفاظت از حقوق مردم در حوزه سلامت، خاطرنشان کرد: هیچ کار بدون اشکالی وجود ندارد و باید تمام تلاش خود را برای برطرف کردن مشکلات و اشکالات به کار بگیریم.

دکتر نوبخت از وزیر بهداشت برای حضور در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس دعوت کرد و گفت: بسیاری از نمایندگان این کمیسیون دردآشنا هستند و می توانند کمک های بسیار زیادی را به حوزه سلامت کنند و سزواوار نیست که در دولت، وزیر بهداشت بار زیادی بر دوش بکشد اما اگر در حال حاضر بخواهیم امور و مسائل وزارت بهداشت را به چند کمیسیون دیگر بسپاریم، بی انصافی کرده ایم و باید امکانات مورد نیاز به صورت تمام و کمال در اختیار این وزارتخانه قرار گیرد.

وی تاکید کرد: تمام سعی و تلاش ما این است که تسهیلات لازم را برای تامین سلامت مردم ایران تامین کنیم و از طرف دیگر ضروری است تا مسائل مختلف را به طور شفاف و بی پرده با آنها در میان بگذاریم و خود مردم باید در مسائل مختلف، سهیم شوند.

دکتر نوبخت با بیان اینکه فقیر و غنی نباید به یک نسبت از خدمات درمانی رایگان استفاده کنند، افزود: مشکلات مرتبط با بیمه از یک وزارتخانه دیگر ایجاد شده اما آن هم مربوط به همین دولت و نظام است بنابراین امیدواریم که با همکاری کمیسیون های مجلس شرایطی را ایجاد کنیم که عدالت در توزیع خدمات درمانی فراهم شود دوستان ما در وزات بهداشت احساس خستگی نکنند و بیشتر احساس اطمینان کنند

روابط عمومی

صفحه قبل 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 صفحه بعدی
  بهره برداری از اتاق عمل بیمارستان 17 شهریور مرزیکلا با حضور معاون درمان وزیر بهداشت
دو شنبه 23 بهمن 1396 ساعت 8:1
  پیام دکتر سید فرزاد جلالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل به مناسبت ۲۲ بهمن
ایران در آستانه سالروز تاریخی و سرنوشت ساز ۲۲ بهمن جلوه گاه خیزش دوباره مردان و زنانی است که شعار کلیدی “استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی
دو شنبه 23 بهمن 1396 ساعت 8:0
  دیدار سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل با نماینده مجلس خبرگان رهبری
شنبه 21 بهمن 1396 ساعت 8:32
  دانشگاه علوم پزشکی بابل یکی از دانشگاهای پیشرو در کشور است
دکتر ایرج حریرچی روز سه شنبه در مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل افزود: خوشبختانه ایام انقلاب یک فرصت بسیار ارزشمندی است که دستاوردهای خوب علمی برای مردم تشریح شود.
شنبه 21 بهمن 1396 ساعت 8:31
  دکترنیکزادمسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه در مراسم تکریم ومعارفه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی
شنبه 21 بهمن 1396 ساعت 8:31
  حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا روحانی امام جمعه شهرستان بابل در مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای آقای دکتر جلالی وی را فردی اخلاق مدار و اخلاق محوردانست و گفت :
شنبه 21 بهمن 1396 ساعت 8:30
  مراسم تکریم دکتر سید مظفر ربیعی رئیس سابق دانشگاه ومعارفه دکتر سید فرزاد جلالی سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی بابل
شنبه 21 بهمن 1396 ساعت 8:29
  دانشگاه علوم پزشکی بابل یکی از دانشگاهای پیشرو در کشور است
دکترایرج حریرچی روز سه شنبه در مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل افزود: خوشبختانه ایام انقلاب یک فرصت بسیار ارزشمندی است که دستاوردهای خوب علمی برای مردم تشریح شود.
چهار شنبه 18 بهمن 1396 ساعت 10:42
  مرحوم حضرت آیت الله روحانی (ر ه) وجناب آقای دکتر خالق نژاد از مهم ترین نقوش برجسته دانشگاه علوم پزشکی بابل به شمار می روند.
دکتر سیدفرزادجلالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل در مراسم معارفه اذعان داشتند.
چهار شنبه 18 بهمن 1396 ساعت 10:21
  مراسم تکریم دکتر سید مظفر ربیعی رئیس سابق دانشگاه ومعارفه دکتر سید فرزاد جلالی سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی بابل
دو شنبه 16 بهمن 1396 ساعت 8:22
  مراسم تکریم ومعارفه رئیس دانشکده پزشکی
دو شنبه 16 بهمن 1396 ساعت 8:21
  مراسم غبارروبی مزار شهدا به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر
مراسم غبارروبی مزار شهدا به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر با حضور حجت السلام والمسلمین دکتر نیک زاد مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر جلالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل
يك شنبه 15 بهمن 1396 ساعت 8:48
  نشست صمیمی فرمانده سپاه بابل با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل
سرهنگ رمضانی فرمانده سپاه بابل به مناسبت ایام مبارک دهه فجر وجهت تبریک به انتصاب سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی با دکتر سید فرزاد جلالی دیدار نمودند.
يك شنبه 15 بهمن 1396 ساعت 8:47
  نشست پزشکان تمام وقت دانشگاه با دکتر سید فرزاد جلالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل
يك شنبه 15 بهمن 1396 ساعت 8:47
  اولین نشست صمیمی وهمکاری رئیس واعضای هیات مدیره نظام پزشکی بابل با دکتر جلالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل
: رئیس واعضاء هیات مدیره نظام پزشکی شهرستان بابل با حضور در دفتر ریاست دانشگاه جهت تبریک با دکتر جلالی دیدار وگفتگو کردند.
يك شنبه 15 بهمن 1396 ساعت 8:46
  بازدید شبانه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل از مرکز آموزشی درمانی شهید یحیی نژاد
دکتر جلالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی، دکتر شریف پور معاون درمان دانشگاه به همراه دکتر سالکی ریاست بیمارستان شبانه از بخشهای اورژانس، روانپزشکی، قلب و سی سی یو، آی سی یو، داخلی بیمارستان شهید یحیی نژاد بابل بازدید به عمل آوردند.
شنبه 14 بهمن 1396 ساعت 7:49
  نشست مشترک اعضا شوراى شهر بابل با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی
اعضا شورای اسلامی شهر بابل با حضور در دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی بابل جهت تبریک با آقاى دکتر جلالی دیدار کردند.
شنبه 14 بهمن 1396 ساعت 7:46
  روز شمار دهه فجر انقلاب اسلامی بهمن 96 اعلام شد
روز شمار دهه فجر انقلاب اسلامی با شعار : سربلندی ملت ایران در پرتو جمهوری اسلامی، اقتدار همه جانبه واقتصاد مقاومتی اعلام شد
چهار شنبه 11 بهمن 1396 ساعت 10:39
  مراسم تكريم و معارفه رئیس دانشکده طب ایرانی
بابل ،مراسم معرفی رئیس جدید دانشکده طب ایرانی و قدر دانی از زحمات و تلاش های رئیس سابق این دانشکده با حضور دکترسید فرزادجلالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل ، دکتر دینی رئیس
چهار شنبه 11 بهمن 1396 ساعت 7:55
  دیدار دکتر جلالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل با حجت الاسلام و المسلمین بابایی امام جمعه شهر امیرکلا
در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین بابایی امام جمعه شهر امیرکلا ضمن خیرمقدم و تبریک به انتصاب دکتر جلالی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل ابراز خرسندی کرد و گفت
دو شنبه 9 بهمن 1396 ساعت 13:16
  بازدید سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل از مرکز آموزشی درمانی کودکان امیرکلا
دکتر سید فرزاد جلالی به همراه معاونین و مدیران دانشگاهی به بیمارستان فوق تخصصی کودکان امیرکلا رفت و ضمن بازدید از بخش های مختلف این بیمارستان با بیماران
دو شنبه 9 بهمن 1396 ساعت 8:14
  حضور امام جمعه بابل در دفتر کار ریاست دانشگاه علوم پزشکی بابل
حجت السلام والمسلمین روحانی امام جمعه محترم بابل با حضور در دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی بابل و تبريك به دکتر سید فرزاد جلالی بعنوان رییس دانشگاه ، دیدار و گفتگو کردند.
دو شنبه 9 بهمن 1396 ساعت 8:13
  نشست مشترک دکتر جلالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل و جمعی از مدیران دانشگاهی با شهردار و اعضای شورای شهر امیرکلا
يك شنبه 8 بهمن 1396 ساعت 7:39
  جشن روز پرستار و انتصاب دکتر جلالی به سمت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل در بخش کت لب بیمارستان روحانی
يك شنبه 8 بهمن 1396 ساعت 7:38
  دیدار شهردار و اعضا شورا شهر امیرکلا با دکتر سید فرزاد جلالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل
يك شنبه 8 بهمن 1396 ساعت 7:38
صفحه قبل 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 صفحه بعدی