فقط در این سایت
در همه سایتهای دانشگاه علوم پزشکی بابل
بازدید دکتر سیاری معاون بهداشتی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از مراکز بهداشتی و درمانی دو شنبه 25 مرداد 1395 ساعت 9:52
   

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل ، دکتر علی‌اکبر سیاری معاون بهداشتی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی  به اتفاق دکتر سید مظفر ربیعی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل از مراکز بهداشتی اطاقسرا ،گتاب ،سید رضی هاشمی امیرکلا و درمانگاه پزشک خانواده شهری بازدید بعمل آوردند و در جریان روند خدمت رسانی به مردم و کیفیت  ارائه انواع خدمات مراکز قرار گرفت .

دکتر سیاری هدف از بازدید را بررسی پیشرفت و میزان رضایت مردم از پزشک خانواده در بابل عنوان کرد و افزود: از جدیدترین اقدامات انجام شده در این حوزه تشکیل پرونده سلامت الکترونیک تحت عنوان سیب است که امیدواریم برای همه مردم کشور تشکیل شود.

معاون بهداشتی وزیر بهداشت تصریح کرد: در دنیا و ایران بیماری قلبی، فشار خون، سرطان و دیابت چهار نوع بیماری مزمن غیر واگیر هستند که موارد شناسایی و مراقبت لازم انجام شد که با وجود پزشکان متعهد و متخصص به نحو شایسته در بابل انجام می‌شود که این تجربه‌ای برای تعمیم به کشور است.  

این مسؤل با اشاره به اینکه با تجربه اجرای طرح پزشک خانواده در استان‌های فارس و مازندران امسال درصدد اجرای آن در کشور هستیم، خاطرنشان کرد: برای 27 میلیون نفر در روستاها و شهرهای زیر 20 هزار نفر، یک‌هزار و 384 برنامه پزشک خانواده اجرا می‌شود.

سیاری با بیان اینکه امکان استمرار اجرای طرح پزشک خانواده بدون فراهم کردن زیرساخت‌های مناسب وجود ندارد، یادآور شد: زیرساخت مناسب شامل تیم سلامت، پرونده سلامت الکترونیک و بسته‌های خدمت است که گذشته از دو استان فارس و مازندران از جمله بابل که مقدمات کار فراهم شده بود و تیم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بابل اعلام آمادگی کرد که حاضر به اجرا و ادامه این طرح هستند، در کل کشور هم این طرح را داریم و برنامه پزشک خانواده در حال اجراست.

معاون بهداشتی وزیر بهداشت با اعلام اینکه اولویت نخست اجرای طرح پزشک خانواده برای جمعیت حاشیه شهرها و شهرهای زیر 50 هزار نفر است زیرا زیر 20 هزار نفر را اجرا کردیم، تصریح کرد: 10 میلیون و 200 هزار نفر در حاشیه شهرهای بزرگ و 5 میلیون نفر در شهرهای با جمعیت زیر 50 هزار نفر هستند و امسال نیز باید به شهرهای بالای 100 هزار نفر برسد یعنی درصددیم علاوه بر استان‌های فارس و مازندران و روستاها که 27 میلیون نفر هستند، برای 25 میلیون نفر دیگر نیز طرح پزشک خانواده را اجرا کنیم.

این مسؤول اضافه کرد: به‌زودی مقدمات آن در کشور فراهم می‌شود تا هر 3 هزار نفر یک کارشناس مراقب سلامت داشته باشند و پرونده سلامت تشکیل دهند که این مهم نیازمند تشکیل پرونده الکترونیک بود که انجام شد.

وی با اشاره به اینکه برنامه پزشک خانواده برنامه مستمری است که در انگلستان هم اجرا شد ولی سال‌ها طول کشید و بعد از چند دهه توانستند پرونده کاغذی را تبدیل به الکترونیک کنند، افزود: الان در چند استان کشور پرونده کاغذی جمع‌آوری و الکترونیک شده که امیدواریم در بقیه استان‌ها هم اتفاق بیفتد و در بابل هم تلاش می‌شود با حل مشکلات پرونده کاغذی به پرونده الکترونیکی تبدیل شود.

معاون بهداشتی وزیر بهداشت تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها برای استمرار طرح فراهم کردن زیرساخت مناسب برای اجرای برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع است که در صدد عملیاتی کردن آن هستیم.

وی به ضرورت توجه به کنترل و پیشگیری بیماری غیرواگیر اشاره کرد و گفت: هشت عامل خطر سبب چهار بیماری شده و 76 درصد مرگ و میر مردم ایران را شامل می‌شود لذا باید برنامه‌ای داشته باشیم که این خطر را کنترل کنیم که برنامه تدوین و به امضا رئیس جمهور رسیده و ابلاغ شد، در چهار شهرستان به شکل پایلوت اجرا کردیم و اول مهر این برنامه را در کل کشور عملیاتی می‌کنیم که مهم‌ترین برنامه ششم توسعه محسوب می‌شود.

بازدید دکتر سیاری معاون بهداشتی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از مراکز بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بابل

 

بازدید دکتر سیاری معاون بهداشتی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از مراکز بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بابل

 

بازدید دکتر سیاری معاون بهداشتی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از مراکز بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بابل

 

بازدید دکتر سیاری معاون بهداشتی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از مراکز بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بابل

 

بازدید دکتر سیاری معاون بهداشتی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از مراکز بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بابل

 

بازدید دکتر سیاری معاون بهداشتی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از مراکز بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بابل

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل

صفحه قبل 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 صفحه بعدی
  بهره برداری از اتاق عمل بیمارستان 17 شهریور مرزیکلا با حضور معاون درمان وزیر بهداشت
دو شنبه 23 بهمن 1396 ساعت 8:1
  پیام دکتر سید فرزاد جلالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل به مناسبت ۲۲ بهمن
ایران در آستانه سالروز تاریخی و سرنوشت ساز ۲۲ بهمن جلوه گاه خیزش دوباره مردان و زنانی است که شعار کلیدی “استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی
دو شنبه 23 بهمن 1396 ساعت 8:0
  دیدار سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل با نماینده مجلس خبرگان رهبری
شنبه 21 بهمن 1396 ساعت 8:32
  دانشگاه علوم پزشکی بابل یکی از دانشگاهای پیشرو در کشور است
دکتر ایرج حریرچی روز سه شنبه در مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل افزود: خوشبختانه ایام انقلاب یک فرصت بسیار ارزشمندی است که دستاوردهای خوب علمی برای مردم تشریح شود.
شنبه 21 بهمن 1396 ساعت 8:31
  دکترنیکزادمسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه در مراسم تکریم ومعارفه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی
شنبه 21 بهمن 1396 ساعت 8:31
  حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا روحانی امام جمعه شهرستان بابل در مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای آقای دکتر جلالی وی را فردی اخلاق مدار و اخلاق محوردانست و گفت :
شنبه 21 بهمن 1396 ساعت 8:30
  مراسم تکریم دکتر سید مظفر ربیعی رئیس سابق دانشگاه ومعارفه دکتر سید فرزاد جلالی سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی بابل
شنبه 21 بهمن 1396 ساعت 8:29
  دانشگاه علوم پزشکی بابل یکی از دانشگاهای پیشرو در کشور است
دکترایرج حریرچی روز سه شنبه در مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل افزود: خوشبختانه ایام انقلاب یک فرصت بسیار ارزشمندی است که دستاوردهای خوب علمی برای مردم تشریح شود.
چهار شنبه 18 بهمن 1396 ساعت 10:42
  مرحوم حضرت آیت الله روحانی (ر ه) وجناب آقای دکتر خالق نژاد از مهم ترین نقوش برجسته دانشگاه علوم پزشکی بابل به شمار می روند.
دکتر سیدفرزادجلالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل در مراسم معارفه اذعان داشتند.
چهار شنبه 18 بهمن 1396 ساعت 10:21
  مراسم تکریم دکتر سید مظفر ربیعی رئیس سابق دانشگاه ومعارفه دکتر سید فرزاد جلالی سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی بابل
دو شنبه 16 بهمن 1396 ساعت 8:22
  مراسم تکریم ومعارفه رئیس دانشکده پزشکی
دو شنبه 16 بهمن 1396 ساعت 8:21
  مراسم غبارروبی مزار شهدا به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر
مراسم غبارروبی مزار شهدا به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر با حضور حجت السلام والمسلمین دکتر نیک زاد مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر جلالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل
يك شنبه 15 بهمن 1396 ساعت 8:48
  نشست صمیمی فرمانده سپاه بابل با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل
سرهنگ رمضانی فرمانده سپاه بابل به مناسبت ایام مبارک دهه فجر وجهت تبریک به انتصاب سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی با دکتر سید فرزاد جلالی دیدار نمودند.
يك شنبه 15 بهمن 1396 ساعت 8:47
  نشست پزشکان تمام وقت دانشگاه با دکتر سید فرزاد جلالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل
يك شنبه 15 بهمن 1396 ساعت 8:47
  اولین نشست صمیمی وهمکاری رئیس واعضای هیات مدیره نظام پزشکی بابل با دکتر جلالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل
: رئیس واعضاء هیات مدیره نظام پزشکی شهرستان بابل با حضور در دفتر ریاست دانشگاه جهت تبریک با دکتر جلالی دیدار وگفتگو کردند.
يك شنبه 15 بهمن 1396 ساعت 8:46
  بازدید شبانه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل از مرکز آموزشی درمانی شهید یحیی نژاد
دکتر جلالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی، دکتر شریف پور معاون درمان دانشگاه به همراه دکتر سالکی ریاست بیمارستان شبانه از بخشهای اورژانس، روانپزشکی، قلب و سی سی یو، آی سی یو، داخلی بیمارستان شهید یحیی نژاد بابل بازدید به عمل آوردند.
شنبه 14 بهمن 1396 ساعت 7:49
  نشست مشترک اعضا شوراى شهر بابل با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی
اعضا شورای اسلامی شهر بابل با حضور در دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی بابل جهت تبریک با آقاى دکتر جلالی دیدار کردند.
شنبه 14 بهمن 1396 ساعت 7:46
  روز شمار دهه فجر انقلاب اسلامی بهمن 96 اعلام شد
روز شمار دهه فجر انقلاب اسلامی با شعار : سربلندی ملت ایران در پرتو جمهوری اسلامی، اقتدار همه جانبه واقتصاد مقاومتی اعلام شد
چهار شنبه 11 بهمن 1396 ساعت 10:39
  مراسم تكريم و معارفه رئیس دانشکده طب ایرانی
بابل ،مراسم معرفی رئیس جدید دانشکده طب ایرانی و قدر دانی از زحمات و تلاش های رئیس سابق این دانشکده با حضور دکترسید فرزادجلالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل ، دکتر دینی رئیس
چهار شنبه 11 بهمن 1396 ساعت 7:55
  دیدار دکتر جلالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل با حجت الاسلام و المسلمین بابایی امام جمعه شهر امیرکلا
در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین بابایی امام جمعه شهر امیرکلا ضمن خیرمقدم و تبریک به انتصاب دکتر جلالی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل ابراز خرسندی کرد و گفت
دو شنبه 9 بهمن 1396 ساعت 13:16
  بازدید سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل از مرکز آموزشی درمانی کودکان امیرکلا
دکتر سید فرزاد جلالی به همراه معاونین و مدیران دانشگاهی به بیمارستان فوق تخصصی کودکان امیرکلا رفت و ضمن بازدید از بخش های مختلف این بیمارستان با بیماران
دو شنبه 9 بهمن 1396 ساعت 8:14
  حضور امام جمعه بابل در دفتر کار ریاست دانشگاه علوم پزشکی بابل
حجت السلام والمسلمین روحانی امام جمعه محترم بابل با حضور در دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی بابل و تبريك به دکتر سید فرزاد جلالی بعنوان رییس دانشگاه ، دیدار و گفتگو کردند.
دو شنبه 9 بهمن 1396 ساعت 8:13
  نشست مشترک دکتر جلالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل و جمعی از مدیران دانشگاهی با شهردار و اعضای شورای شهر امیرکلا
يك شنبه 8 بهمن 1396 ساعت 7:39
  جشن روز پرستار و انتصاب دکتر جلالی به سمت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل در بخش کت لب بیمارستان روحانی
يك شنبه 8 بهمن 1396 ساعت 7:38
  دیدار شهردار و اعضا شورا شهر امیرکلا با دکتر سید فرزاد جلالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل
يك شنبه 8 بهمن 1396 ساعت 7:38
صفحه قبل 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 صفحه بعدی